V četrtek, 14.11.2019 so nas obiskali dijaki in vzgojiteljica iz Dijaškega doma SGLŠ Postojna z namenom, da se v prijateljskem duhu pomerimo v odbojki. Gostje so povedli v nizih z 1:0, a naši fantje so se odlično borili, na tribunah pa so jih glasno spodbujale navijačice. Drugi niz si je po borbeni igri priigrala domača ekipa, ter tako izenačila na 1:1. Da bi dobili zmagovalca, smo odigrali še tretji niz, ki je po lepi in izenačeni igri znova pripadel domačim dijakom. S končnim rezultatom 2:1 je zmaga ostala doma v Ajdovščini. Po tekmi smo nadaljevali s športnim druženjem. Ekipi fantov so se pridružila še dekleta in z mešano ekipo smo odigrali še par nizov. Ob koncu je sledil športni pozdrav, zahvala gostom za obisk ter povabilo, da se še kdaj srečamo.